G-59QZ8CJBXC
email
info@conraddedektor.com
call
+90 (216) 370 13 41
Groundtech.

Groundtech Ürünleri

Discovery SM
1

Discovery SM

3 Boyutlu Yer altı görüntüleme Cep Telefonu ve Tablet ile Çalışma özelliği. Yeni nesil yeraltı görüntüleme sistemi, Derin aramalar için özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü ortamda, diğer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit etme imkanına sahiptir.

İNCELE
Discovery SMR
2

Discovery SMR

Yeraltındaki anomalikleri tespit etmenizi ve 3 Boyutlu analiz yapmanızı sağlayan, yeni nesil zemin tarama detektördür. Yeni nesil yeraltı görüntüleme sistemi, Derin aramalar için özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü ortamda, diğer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit etme imkanına sahiptir.

İNCELE
Groundtech Evo
3

Groundtech Evo

Küçük, hafif ve kompakt tasarımlı EVO ile yeraltını görüntüleyin. Yeni nesil yeraltı görüntüleme sistemi olan EVO Derin aramalar için özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü ortamda, diğer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit etme imkanına sahiptir.

İNCELE

Groundtech Dedektör Fiyatları

Dedektör ürünlerinin insan yaşamında oldukça önemli bir yeri vardır. Çünkü toprak altındaki birtakım cisimleri tespit etme noktasında bu modern cihazlar, en üst düzey işlevselliği gösterirler. Normalden çok daha basit ve pratik bir şekilde onlar sayesinde birtakım maddi değerleri olan altın, gümüş gibi varlıklar kolayca bulunur.

Her zaman olabildiğince son teknolojinin güzel donanımsal nitelikleri ile üretilmiş ürünleri tercih etmek gerekir. Kaliteli bazı markalar bünyesinde üst düzey tasarım birçok ürüne ulaşılması imkânları vardır. Groundtech her açıdan iyi bir marka olarak çoğu insan tarafından tercih ediliyor.

Firmanın kaliteli şekilde üretilen dedektörleri kolayca satın alınabiliyor. Groundtech dedektör fiyatları da diğerleri gibi cihazların kendi nitelikleri doğrultusunda bir değişiklik gösterebiliyor. Ön bir görüşmeden sonra ilgili fiyat bilgisi rahatlıkla alınabiliyor.

Groundtech Dedektör

Her bir dedektörün kendisine özgü bazı dikkate değer özellikleri vardır. Kullanımda her zaman bu özelliklerden yararlanılacağı için insanların fikir sahibi olmaları önemlidir. Groundtech dedektörlerinin birbirinden güzel nitelikleri olduğu görülüyor.

  • 3 boyutlu görüntüleme,
  • Tablet ve cep telefonlarıyla entegrasyon,
  • Tüm toprak zemin türlerinde başarılı cisim tespiti,
  • Yüksek kapasiteli derinlik algılama seviyesi,
  • Taramanın 5 farklı seçenekler yapılabilmesi,

Genel olarak bu markanın son ürettiği dedektör ürünlerinin bu türden birtakım iyi yönlerinin olduğu görülüyor. Kullanım süreçlerinde cihazlar harika bir performans verebiliyor.

3D Yeraltı Görüntüleme

Dedektör fiyatları kapsamında cihazlarda 3D özelliğinin bulunması da yine ilgili fiyat değişikliklerinin olmasında bir rol üstleniyor. Bu harika ve modern özellik, toprak altında fark edilenin tam olarak ne olduğunun belirlenmesini başarıyla sağlıyor.

Akıllı sistem telefonlar veya tabletler üzerinden görüntüler uzaktan bağlantıyla rahat şekilde alınabiliyor. En pratik biçimde durumla alakalı değerlendirmeler yapılabiliyor. Çoğu insanın tercih ettiği Groundtech markalı dedektörlerde 3D sistemi iyi bir işlevsellikle yer alıyor.

Yer Altı Görüntüleme Radarı

En dip zemin noktalarında bile aramalar gerçekleştirebilen dedektörler insanları birçok açıdan memnun edebiliyor. Bu markanın Discovery SM modelinin yüksek performanslı bir arama kabiliyetinin olduğu görülüyor.

Hali hazırda gömülü sistem ve UMD - 2 teknolojilerini bünyesinde barındırması bu modeli profesyonel kapsamda tercih edilebilir yapıyor.

Toprak Röntgen Cihazı

Son teknolojik yeniliklerle üretilen çoğu üründe aranan en önemli özelliklerden biri genellikle tarama çeşitliliği oluyor. Çünkü bunun sayesinde cihaz çok daha kolay şekilde kontrol edilebiliyor. İncelemeler gösteriyor ki Groundtech Discovery SM modelinde tam 5 farklı tarama seçeneği mevcut bulunuyor.

Manuel ve otomatik taramanın yanı sıra nokta tespiti, dinamik ve gerçek zamanlı tarama da bu modelde yer alıyor.

Groundtech Detectors Discovery Sm

Dedektör cihazlarında olması istenenlerden bir başkası da dil seçenekleri oluyor. Bu markanın beğenilen modelinde birçok değişik tarzda dil yapısının olduğu görülüyor. Türkçe başta olmak üzere Fransızca, İtalyanca ve Çince, Rusça gibi diller yer alıyor. Cihaz ayarlarından istenilen her tür düzenleme rahatlıkla yapılabiliyor.

Devamını Oku
footer svg