Conrad Dedektör

Metal Dedektör ve Define Dedektörleri üretimi alanında Öncü firmalardan olmuştur.

Hakkımızda

Biz Kimiz?

CONRAD MÜHENDİSLİK; 1979 yılından beri elektronik sektöründe hizmet vermektedir.2001 yılı itibari ile metal dedektörleri alanında servis,yedek parça ve onarım olarak faaliyetine devam etmiştir. İlerleyen yıllarda Conrad Tescilli markası ile üretime başlamıştır.

Conrad Mühendislik olarak; hobi dedektörleri, derin arama dedektörleri ve 3D Zemin tarama dedektörleri üretimi yapmaktayız. Conrad ailesi olarak Conrad ve Groundtech markaları adı altında üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası tescilli olan " Groundtech" markamız ile başta Amerika olmak üzeri bir çok Avrupe ve Orta Doğu ülkelerine ihracat gerçekleştirmekteyiz.
 
CONRAD MÜHENDİSLİK ; Ürettiği ürünleri başta Türkiye olmak üzere, Amerika, Hollanda, Almanya, İtalya, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Avusturya, Rusya, Azerbaycan, Moldovya, Bulgaristan, Mısır, Irak, Güney Afrika ülkelerine direkt ve bayileri aracılığıyla ihracını yapmaktadır. Metal Dedektör ve Define Dedektörleri üretimi alanında Öncü firmalardan olmuştur.

CONRAD MÜHENDİSLİK; Kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetimi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvencesi Belgeleri ile kanıtlamıştır. Üretimi yapılan tüm ürünler CE Kalite Politikaları Yönergelerine uygun olarak üretilip, sertifikalandırılmıştır.

Detaylı Bilgi İçin; 0216 370 1341 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Telefon Whatsapp