G-59QZ8CJBXC
email
info@conraddedektor.com
call
+90 (216) 370 13 41
Conrad.

Sahte Dedektör Nasıl Anlaşılır?

Sahte Dedektör Nasıl Anlaşılır?
Yazar: Conrad
13 Nisan 2022 11:52
Sahte Dedektör Nasıl Anlaşılır?

İlk defa define arayacak kişilerin karşılaştıkları en önemli konulardan birisi sahte dedektör konusudur. Dedektör alanı oldukça gelişmiş bir alandır ve talep gördükçe de her alanda olduğu gibi dedektör alanında da sahte dedektör ürünleri ortaya çıkmıştır. Dedektörler konusunda tecrübeli olmayan kişiler bu sahte dedektörlere karşı dikkatli olmalıdırlar. Öncelikle, mağdur olmamak için dedektör alırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bunlardan ilki aldığınız dedektör firmasının güvenilir olmasıdır. Conrad, size orijinal ürün garantisi sunan yıllardır dedektör alanında kurumsal ve güvenilir hizmet veren firmalardan biridir. Türkiye’de dedektör alanında talep oldukça yüksek olduğu için metal dedektör üretici ve satıcılarının sayısı son dönemlerde gittikçe artmaktadır. Dedektör alanında bu üreticilerin ve satıcıların artması ile beraber satın alınan dedektörlerin kalitesine daha çok dikkat etmek gerekmektedir. Sahte dedektörler, artan firma sayısı ile sektörde artış göstermektedir. Sahte define dedektörleri hakkında bilgi sahibi olup, alacağınız dedektörde yüksek hassasiyeti, verimi ve kaliteyi elde edebilirsiniz.

 

Sahte dedektörler orijinal gibi görünebilir ancak kalitesi ile sahte olduğu belli olur. Ürün, orijinal cihaz kadar verim gösteremez. En önemli unsur aldığınız yerin güvenilir, kurumsal, bilindik, kaliteli ve alanda bilgili çalışanları olan bir yer olmasıdır. Aynı zamanda dedektör cihazlarında seri üretim numaraları bulunmaktadır. Ürünün orijinal olup olmadığını üstündeki seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. Ayrıca aldığınız dedektör cihazında güvenlik etiketi olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer seri numarası ve güvenlik etiketi olmayan bir ürün ise dedektör sahte dedektör olabilir. Ayrıca ürünü elinize aldığınızda malzeme kalitesinden de sahte dedektör olduğunu anlayabilirsiniz. Sahte dedektör kalitesi ile orijinal dedektör kalitesi aynı değildir. Malzeme kaliteleri de sahte dedektörler ürünlerinde daha kalitesizdir. Sahte dedektörler, kaliteli ve orijinal dedektör ürünlere göre daha ucuzdur ve muadil durumdadır. O yüzden piyasa araştırması yapıp, alacağınız dedektör çeşidinin ortalama fiyatına bakmanız yararlı olacaktır. Eğer alacağınız dedektör markası, diğer markaların belirlediği fiyatın çok altında ürün satıyorsa dikkatli olmanız iyi olacaktır. Sahte dedektör fiyat olarak daha ucuz ürün sunsa da uzun vadede paranız boşa gitmiş olacaktır. Aldığınız dedektör sahte ise sahada alan taraması sırasında en basit dedektörden bile daha kötü performans ile karşılaşırsınız. Sahte dedektör, size isabetli alan taraması ve hedefe ulaşma olanağı sunmayacaktır. Bu unsurlara ve detaylara dikkat ederek orijinal bir dedektöre ulaşabilirsiniz, dedektör almadan önce mutlaka alacağınız firmanın güvenilirliğini araştırınız.

 

Conrad, dedektör ürünleri ile size güvenli dedektör alımı sunmaktadır. Ayrıca yıllardır sektördeki hizmet kalitesi, ürün orijinalliği, dedektör ürünlerindeki güvenirliği ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlar. Siz de sitemizde yer alan Conrad ürünlerini seçerek sahte dedektörlerden uzak durup, kaliteli ve güvenilir bir dedektör elde edebilirsiniz.


footer svg